V JettyVision věříme, že lehká i těžká průmyslová výroba může fungovat chytře a efektivně. A právě takové inovace přinášíme do výrobních firem a pomáháme jim stát se lídry trhu v daném segmentu.

Naše společnost JettyVision vznikla v roce 2017, ale nejsme žádní nováčci, protože navazujeme na dvacetiletou tradici naší předchůdkyně, firmy Neovision.

Co děláme

Naší hlavní specializací je strojové vidění (vision systems) zaměřené na kontrolu kvality výrobků. Firmám napříč sektory – od hutního průmyslu přes automotive až po jemnou elektrotechniku – nabízíme komplexní a funkční řešení na míru.

Ve všech poskytovaných řešeních si zakládáme na vysoké kvalitě hardwaru i softwaru – aby všechno fungovalo v souladu. Velký důraz klademe i na to, aby obsluhu systému dobře zvládli vaši zaměstnanci a na to, aby řešení byla funkční i pro případné změny parametrů výroby. To vše vám totiž v dlouhodobém horizontu šetří peníze a zefektivňuje výrobu.

Vedle strojového vidění se zabýváme dalšími prvky automatizace a robotikou – a to jak výzkumem a vývojem, tak dodáváním kompletních robotických řešení na klíč. Spolupracujeme s Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT Praha.

Můžete se na nás s důvěrou obrátit nejen tehdy, když poptáváte konkrétní řešení, ale i v případě, že teprve přemýšlíte, co by bylo pro vaši firmu největším přínosem. Rádi se s vámi setkáme přímo u vás ve firmě, probereme vaši aktuální situaci a možné příležitosti pro inovace.

Náš přístup

Expertiza v hlavní roli

Jsme především odborníci, proto vám doporučíme jen takové řešení, za kterým odborně plně stojíme. Neprodáváme za každou cenu.

Respekt k vašemu byznysu

Víme, že byznys musí fungovat. Proto vám v případě vašeho zájmu spočítáme i business case, včetně návratnosti investice.

Dlouhodobé partnerství

Myslíme na proměny vašeho byznysu, proto navrhujeme řešení přizpůsobitelná vašim aktuálním potřebám. Jsme partner pro současnost i budoucnost.

Hledáte spolehlivého a zkušeného partnera pro inovace?
Ozvěte se nám a probereme, jak vám můžeme pomoci

Kontaktujte nás

Reference některých z našich klientů:

„Výroba našich produktů je odlišná od obvyklé strojírenské produkce, musí se vzít v úvahu široké souvislosti výroby. S odborníky z JettyVision jsme si v tom porozuměli a spolupracujeme už 20 let. Máme tak k dispozici řadu unikátních řešení, která nám pomáhají technologicky vylepšovat procesy a třídit výrobky. Oceňujeme také propracovaný systém kalibrace a verifikace. Zákazníkům tak můžeme nabídnout vysokou kvalitu a máme zřetelnou konkurenční výhodu.“

Ing. Vojtěch Peterka, vedoucí oddělení řídících systémů, PRECIOSA Crystal Components

„V našem odvětví je důležitá spolehlivost výrobních a kontrolních prostředků, ale také jejich adaptacepro různé typy a tvary výrobků. Řešení JettyVision to vše dokáže. Postupně jsme integrovali do našich výrobních linek více než 20 stanic kamerových systémů. Když nějaký produkt přestáváme vyrábět, proběhne adaptace pro nový typ výroby a systém využíváme dále. Dnes už si bez těchto zařízení nedovedeme výrobu představit. Díky nim jsme schopni garantovat zákazníkům vysokou kvalitu produktů a budovat si tak pozici lídra na trhu.“

Ing. Roman Fiala, procesní inženýr, Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.

„V roce 2001 jsme začali řešit, jak měřit rozměry vývalků za tepla. Měli jsme vysoké nároky dané náročností našich výrobních podmínek. Zařízení, které nám v roce 2003 bylo dodáno, všechny nároky splnilo. Objednali jsme si poté i další kamerové systémy, např. pro měření délky vývalku pro dělení na pilách. Přínos zařízení je jednoznačný – významná finanční úspora díky efektivnějšímu využití objemu materiálu. Hodnoty úspor se pohybují již v násobcích investované částky. A hlavně – zařízení funguje spolehlivě už mnoho let.“

Michal Divoký, ředitel údržby, Třinecké železárny – SCHV Kladno