Kontrolní stanice Dome pro drobné výrobky na lince

Univerzální kontrolní stanice je určená k zástavbě do linek a kontrolních stanic, kde je požadován vysoký takt výroby a stálost výstupní kvality.

Základem stanice je měkké difuzní osvětlení typu Dome, které je možné volitelně doplnit o přídavná horní a boční osvětlení. Tím se násobí množství úloh, pro které je stanice určena a je možné systém nastavit pro více typů výrobků současně.

V případě požadavku je možné kontrolní stanici zadaptovat pro specifické účely výroby a zajistit integraci do stávajících linek.

Součásti řešení je pokročilý vyhodnocovací SW, který je upraven pro konkrétního zákazníka tak, aby minimalizoval nároky na integraci do stávající výroby a nadřazeného systému. Pro snadnější obsluhu zařízení koncovými uživateli je stanice řízena PC s operačním systémem Windows. Práce v tomto prostředí je přirozená a klade minimální nároky na znalosti obsluhy a údržby.

Mezi typické úlohy univerzální kontrolní stanice patří např.: kontrola kompletnosti, kontrola tvaru, kontrola nanesení montážních lepidel a past, kontrola přítomnosti štítků, čtení štítků, kontrola stability výroby, atp.

Parametr Hodnota Jednotka
Velikost zorného pole (FOV) až 300×300 mm
Rozlišení kamery 1600×1200 px
Maximální velikost výrobku až 250×250 mm
Rychlost snímání < 1 s
Teplota okolí 5 – 35 °C
Napětí 24 V
Rozměry stanice (š×h×v) 400×400×850 mm

Máte zájem o nezávaznou konzultaci?

Kontaktujte nás

Hledáte jiné řešení? Podívejte
se, co vše lze měřit.